Vīrietis un sieviete mācās angļu valodu, izmantojot Britu Padomes mājaslapu.

Iepazīstieties ar mūsu izvēlētajiem Britu Padomes bezmaksas angļu valodas interneta mācību materiāliem.

Mācieties angļu valodu aktīvi

Piedāvājam iespēju mācīties angļu valodu internetā, British Council pieaugušo apmācības bezmaksas tīmekļa vietnē. Tajā ir simtiem lappušu audio, teksta un video satura, kā arī vairāk nekā 2000 interaktīvu uzdevumu. Jūs varat reģistrēties šajā lapā un piedalīties tās veidošanā, sazināties ar citiem lietotājiem un lejupielādēt bezmaksas resursus.

Tīmekļa vietne LearnEnglish

Mācieties angļu valodu ar spēlēm

Jūs varat mācīties angļu valodu ar jautru spēļu un anekdošu palīdzību Pie mums atradīsiet simtiem spēļu dažādām gaumēm, angļu valodas apguvei vai vienkārši jautrai laika pavadīšanai. Varēsiet arī izlasīt simtiem ilustrētu anekdošu, kas palīdzēs spēlēt spēles, izklaidēties un mācīties.

Tīmekļa vietne LearnEnglish: Fun & Games

Mācieties angļu valodu ar audio un video

Mums ir bagātīgi audio un video materiāli valodas apguvei. To vidū ir gan podkastu stāsti, gan audio ziepju opera un kopīgi ar BBC izveidota angļu valodas mācību TV programmu sērija, gan videoklipi, kuros parādīts, kā pareizi izteikties ļoti atšķirīgās situācijās.

Mājaslapa LearnEnglish: Listen & Watch

Angļu valodas mācības bērniem

LearnEnglish Kids ir jautra un izglītojoša mājaslapa 5-12 gadus veciem bērniem, kuri mācās angļu valodu. Tajā atrodamas tiešsaistes vārdu krājuma un gramatikas spēles, dziesmas, videoklipi un dažādas nodarbības, kuru uzmanības centrā ir valodas apguves prasmju attīstīšana. LearnEnglish Kids ir noderīga arī skolotājiem un vecākiem, piedāvājot tiem simtiem izdrukājamu bezmaksas resursu un atbalsta sadaļu vecākiem, kuri vēlas palīdzēt saviem bērniem mācīties angļu valodu ārpus skolas.

Tīmekļa vietne LearnEnglish Kids

Angļu valodas mācības pusaudžiem

Gan pusaudžiem, kuri mācās angļu valodu, gan vecākiem, kuru pusaugu bērni to mācās! Tīmekļa vietne LearnEnglish Teens izstrādāta speciāli 13 līdz 17 gadus veciem jauniešiem. Šajā lapā tie atradīs praktiskus valodas vingrinājumus, ieteikumus eksāmeniem un palīdzību gramatikas un vārdu krājuma apguvei, kā arī jautras nodarbes, videoklipus, spēles un mīklas.

Tīmekļa vietne LearnEnglish Teens

Lietišķā angļu valoda

Vai jūs jau runājat angļu valodā un vēlaties uzlabot savas lietišķās angļu valodas prasmes? Vai šaubāties par savas lietišķās angļu valodas prasmes atbilstību standartam? Vai gatavojaties pieteikties darbā starptautiskā uzņēmumā, kur angļu valoda ir ikdienas valoda? Mums ir īstie resursi, kas palīdzēs jums uzlabot lietišķās angļu valodas prasmes.

Tīmekļa vietne LearnEnglish: Business & Work

Mācieties angļu valodu ar futbolu

Ja jūs mācāties angļu valodu un interesējaties par futbolu, Premier Skills English var palīdzēt jums uzlabot angļu valodas prasmes, lasot par Premjierlīgas klubiem un spēlētājiem. Varēsiet arī uzzināt arī par Premjierlīgas spēlēm un noteikumiem, spēlēt spēles un piedalīties viktorīnās. 

Mājaslapa Premier Skills English