Angļu valodas un komunikācijas prasmju apguves un vērtēšanas risinājumi uzņēmumiem, pārvaldības un izglītības iestādēm.

Atbalsts organizācijām komunikācijas prasmju pilnveidē, kas palīdzēs gūt panākumus

Mums ir vairāk nekā 80 gadu ilga sadarbības pieredze ar uzņēmumiem, valsts pārvaldes un izglītības organizācijām vairāk nekā 80 valstīs, palīdzot tām pilnveidot angļu valodas un komunikācijas prasmes.

Iegūtās zināšanas un pieredzi izmantojam, lai radītu pielāgojamus un efektīvus tiešsaistes mācību risinājumus studentiem un profesionāļiem dažādos amatos, nozarēs un karjeras posmos. Kursi ir pieejami dažādās cenu kategorijās, atbilstoši katram budžetam.

Mēs palīdzam gūt panākumus un atvieglojam apmācību izstrādi un īstenošanu, sniedzot atbalstu darbiniekiem, kas atbild par apmācību un personāla vadību, kā arī uzņēmumu vadītājiem, izmantojot šos četrus soļus.

1. solis: konsultācija. Šajā posmā nosakām organizācijai trūkstošās prasmes un mācību mērķus.

2. solis: izstrāde. Piedāvājam pielāgotus tiešsaistes risinājumus ar individuāli izstrādātu saturu un integrētu vērtēšanas sistēmu.

3. solis: apmācība. Mūsu pieredzējušie pasniedzēji saistošā veidā tiešsaistē apmāca darbinieku komandas un palīdz pilnveidot nepieciešamās prasmes, lai nodrošinātu progresu.

4. posms: vērtēšana. Mēs uzraugām sekmes un atskaitāmies par tām, kā arī ziņojam par ieguldījumu atdevi un palīdzam informēt iesaistītās puses par rezultātiem. 

Rezervējiet bezmaksas konsultāciju

Izveidojiet pielāgotu programmu 

Mūsu risinājumi angļu valodas un profesionālo komunikācijas prasmju apmācībai

Pievienojieties vairāk nekā 80 miljoniem studentu visā pasaulē, lai sasniegtu reālus rezultātus un justu pārliecību savā darbavietā. Mūsu tiešsaistes programmās ir iekļauta:

  • mērķtiecīga profesionālo prasmju pilnveide;
  • rīki apmācību efektivitātes un ieguldījumu atdeves monitorēšanai.

Tiešsaistes mācību vide

Risinājums, kas vienuviet ietver visu nepieciešamo angļu valodas un profesionālo komunikācijas prasmju pilnveidei. Infopaneļi un sniegtā atgriezeniskā saite palīdz ziņot par mācību sekmēm un ieguldījumu atdevi. Kursi tiek pielāgoti jūsu vajadzībām.

Pašmācība Ērta un pielāgojama vadītā mācīšanās jebkurā vietā un laikā par izdevīgu cenu, kas palīdz nostiprināt profesionālās angļu valodas vai sarunvalodas prasmes.

Angļu valoda darbavietā Pielāgojama jaukta tipa apmācība par izdevīgu cenu, kurā iekļauta gan pašmācība ar elastīgu grafiku, gan interaktīvas nodarbības pasniedzēja vadībā, kurās tiek sniegta atgriezeniskā saite.

Angļu sarunvaloda. Interaktīvas, pasniedzēju vadītas profesionālās angļu valodas un sarunvalodas programmas ar augsta līmeņa tiešsaistes mācību aktivitātēm un testiem.

Profesionālās komunikācijas prasmes Efektīva programma mutiskās un rakstiskās komunikācijas prasmju pilnveidei darbavietā.

IELTS koučs. Sagatavošanās IELTS eksāmenam kopā ar mums, IELTS eksāmena līdzveidotājiem, lai palīdzētu jūsu komandai vai studentiem iegūt nepieciešamo punktu skaitu.

Vērtēšana. Starptautiski atzīti eksāmeni, vērtējumi un sertifikāti, kas palīdz noteikt prasmju līmeni, monitorēt sekmes un izcelt sasniegumus. Tie palīdzēs jums piesaistīt darbiniekus, noteikt prasmju līmeni un novērtēt progresu, kā arī studentiem nodrošinās iespēju tikt uzņemtiem mācību iestādēs visā pasaulē.

Ārējās saites