Sieviete sēž upes krastā Londonā.

Vai vēlaties mācīties kādā Lielbritānijas universitātē, koledžā, skolā vai angļu valodas centrā?

Studijās Lielbritānijā jūs varat iegūt pasaules klases izglītību, starptautiski atzītas kvalifikācijas un izcilas karjeras perspektīvas.

Mājaslapā Study UK website, atradīsiet tūkstošiem Lielbritānijas stipendiju un kursu.

Tur sniegti arī svarīgākie ieteikumi par studijām Lielbritānijā – no kursa izvēles un ceļojuma plānošanas līdz jaunu draugu atrašanai un pierašanai pie Lielbritānijas laika apstākļiem!

Aicinām arī pievienoties mums Facebook

Kāpēc izvēlēties Lielbritānijas izglītību?

Vai zinājāt, ka:

* Lielbritānijā atrodas četras no sešām pasaulē labākajām universitātēm (Pasaules reitingi, QS)?

* Lielbritānija ir pasaules līdere zinātnisko pētījumu jomā (Lielbritānijas pētniecības bāzes starptautiskā salīdzinošā veiktspēja, BIS)?

* Lielbritānija ir pasaulē populārākais galamērķis angļu valodas studijām?

* Lielbritānijā izglītoti ārzemju absolventi saņem ievērojami augstākas vidējās algas nekā savā valstī studējušie (Sekošana ārzemju absolventu rezultātiem, BIS, 2011)?

Lielbritānijas izglītības mērķis ir iedvesmot jūs savu zināšanu un prasmju attīstīšanai, brīva radoša gara izkopšana un atbalsts labāko rezultātu sasniegšanai.

Apgūstot kādu Lielbritānijas izglītības kursu, jūs iegūsiet prasmes un kvalifikācijas, kas palīdzēs gūt panākumus izvēlētajā karjerā.

Bet brīvajā laikā jums būs lieliska iespēja iepazīt Lielbritānijas unikālās dabas ainavas, pilsētas un kultūru!

Uzziniet vēl citus iemeslus Lielbritānijas izglītības izvēlei

Jūsu studiju iespējas Lielbritānijā

Vai vēlaties atrast kādu Lielbritānijas kursu vai stipendiju? Varbūt jums vajadzīga palīdzība, lai izlemtu, ko un kur studēt? Mūsu uzdevums ir palīdzēt jums.

Mājaslapā Study UK var izskatīt tūkstošiem Lielbritānijas kursu un stipendiju, izmantojot mūsu meklēšanas rīkus un resursus. Mūsu sarakstos ir tādas kvalifikācijas kā bakalaura grāds, HND un maģistra grāds, MBA un doktora grāds. Atradīsiet arī informāciju par angļu valodas kursiem.

Jaunākiem skolēniem varēsiet arī meklēt Lielbritānijas internātskolas un bērniem un pusaudžiem paredzētus angļu valodas kursus.

Uzziniet par kursu veidiem, kvalifikācijām un atšķirīgajām studiju sistēmām Anglijā, Ziemeļīrijā, Skotijā un Velsā jūsu studiju iespējās.

Praktiski ieteikumi pirms došanās ceļā

Ja gatavojaties studēt Lielbritānijā, mēs varam jums palīdzēt! Esam apkopojuši noderīgus praktiskus ieteikumus par Lielbritānijas vīzām, stipendijām, naudu, mājokli, veselības aprūpi, drošību, ceļošanu un daudz ko citu.

Izlasiet mājaslapas Study UK sadaļu Praktiski ieteikumi pirms došanās ceļā.

Dzīve un studijas Lielbritānijā

Kā īsti ir dzīvot un studēt Lielbritānijā?

No studentu biedrībām, naktsdzīves un saviesīgajām tradīcijām līdz ēdieniem, dzērieniem, reliģijai un laika apstākļiem – uzziniet visu par dzīvi un studijām Lielbritānijā mājaslapā Izglītība Lielbritānijā.

Ārējās saites