Tiešraides nodarbības tiešsaistē | Personalizēti mācību plāni | Profesionāli pasniedzēji | Abonēt šodien

Pielāgojiet savu apguvi, izvēlieties nodarbību grafiku un apgūstiet valodu ar “British Council” pasniedzējiem un studentiem no visas pasaules. English Online ir izstrādāts prasmīgi, lai uzlabotu jūsu angļu valodas zināšanas. 

  • Pielāgojiet savu apguvi un izvirziet mācību mērķus.
  • Izvēlieties savu nodarbību grafiku un sekojiet līdzi progresam, izmantojot mūsu apmācību platformu, kas ir viena no labākajām pasaulē.
  • Iepazīstieties un nodibiniet kontaktus profesionālo “British Council” pasniedzēju un studentu globālajā tīklā, piedaloties 55 minūšu interaktīvās tiešsaistes nodarbībās.
  • Aplieciniet apguvi un iegūstiet “British Council” sasniegumu sertifikātu, ko atzīst darba devēji visā pasaulē.

Sāciet ar 7 dienu bezmaksas izmēģinājumu

Sastādiet elastīgu mācību grafiku, kas atbilst jūsu budžetam un dzīvesveidam. Izvēlieties abonēšanas plānu un sāciet šodien.

Sudrabs (Silver) Zelts (Gold) Platīns (Platinum)
5 nodarbības mēnesī 10 nodarbības mēnesī 15 nodarbības mēnesī
55 minūšu nodarbības tiešsaistē 55 minūšu nodarbības tiešsaistē 55 minūšu nodarbības tiešsaistē
100% tiešsaistes apguve datorā vai planšetdatorā 100% tiešsaistes apguve datorā vai planšetdatorā 100% tiešsaistes apguve datorā vai planšetdatorā
Abonēt šodien Abonēt šodien ar bezmaksas izmēģinājumu Abonēt šodien ar bezmaksas izmēģinājumu

Ko jūs apgūsiet tiešsaistes nodarbībās

Ar English Online jūs varat izvirzīt savus mācību mērķus un izvēlēties no dažādām nodarbībām, sākot ar angļu valodu darbam, un beidzot ar ikdienas angļu valodu, lai uzlabotu gramatiku, runāšanu, izrunu un daudz ko citu.

Apgūstiet valodu mūsu interaktīvajā platformā un iepazīstieties ar pārējiem dalībniekiem no 10 starptautisku dalībnieku kursa jums ērtos laikos. Sekojiet līdzi progresam, izpildot testus un novērtējumus, kā arī tiešraidē saņemiet atsauksmes no pasniedzējiem.

Mūsu kursi visvairāk ir piemēroti studentiem ar pirmsvidējo (pre-intermediate) angļu valodas līmeni vai augstāku. Ja neesat pārliecināts par savu esošo līmeni, neuztraucieties, jums ir iespēja veikt bezmaksas English Online līmeņa noteikšanas testu.