Skolotājs aplūko Britu Padomes interneta resursus skolotājiem.

Ja jūs esat angļu valodas skolotājs vai ELT profesionālis, British Council piedāvā daudzus bezmaksas resursus jūsu darba atbalstam.

Jūs varat:

  • pieteikties mūsu skolotāju apmācības interneta kursos;
  • lejupielādēt bezmaksas stundu plānus un izdales materiālus;
  • saņemt ieteikumus, rakstus un informāciju par profesionālo izaugsmi, konferencēm un kvalifikācijām;
  • iesaistīties diskusiju grupās un piekļūt apmācību materiāliem.

Uzziniet vairāk mūsu TeachingEnglish mājaslapā vai lasiet tālāk dažādu sadaļu apskatu. 

Skolotāju apmācības

Mēs piedāvājam dažādus skolotāju apmācības kursus, kas aptver tādas jomas kā pasniegšana pamatskolā un vidusskolā, mācību tehnoloģijas un daudzas citas tēmas. Uzziniet vairāk par skolotāju apmācību.

Mācīšanas resursi

Ja jūs esat ļoti aizņemts angļu valodas skolotājs vai apmācību vadītājs, kas meklē atbalstu un uzlabojumu materiālus savām mācību stundām, mēs varam palīdzēt ar bezmaksas materiālu kolekciju skolotājiem paredzētajā British Council lapā. Uzziniet vairāk par mācīšanas resursiem.

Stundu plāni

Mūsu stundu plāni sniedz ieskatu dažādās nodarbību iespējās, kas var noderēt klasē, tostarp lejupielādējamas procedūrās un darba lapās. Ja jūs esat angļu valodas skolotājs, kas meklē materiālus, British Council var jums palīdzēt ar regulāri atjauninātiem stundu plāniem un izdales materiāliem. Uzziniet vairāk par stundu plāniem.

Nodarbības klasē

Ja jūs esat angļu valodas skolotājs, kas meklē materiālus, mēs varam jums palīdzēt ar regulāri atjauninātiem klases nodarbību aprakstiem. Uzziniet vairāk par nodarbībām klasē.

TeachingEnglish raksti

Ja jūs esat angļu valodas skolotājs un vēlaties uzlabot savu pasniegšanas metodoloģiju un praksi, TeachingEnglish rakstos piedāvāti regulāri atjaunināti pieredzējušu skolotāju un ELT profesionāļu ieteikumi. Lasiet mūsu TeachingEnglish rakstus.

Literatūras izmantošana angļu valodas mācīšanā

Ja meklējat uz literatūru balstītus materiālus, varam palīdzēt ar tekstiem, nodarbībām un klausāmajiem materiāliem. Uzziniet vairāk par mūsu resursiem, kas palīdz skolotājiem izmantot klasē literatūru.