A person using EnglishScore Tutors on a computer

Individuāla pieeja ikvienam 

Pilnveidojiet savas angļu valodas zināšanas jaunā un interaktīvā veidā, izmantojot mūsu personīgo pasniedzēju pakalpojumus, kas veidoti atbilstoši Jūsu vajadzībām. Lai attīstītu angļu valodas zināšanas, mūsu pasniedzēji palīdzēs Jums sasniegt vēlamos panākumus, sniedzot padomus, mācot un atbalstot. 

Kas ir EnglishScore Tutors?

EnglishScore Tutors ir individuāls angļu valodas mācību pakalpojumus, kas piedāvā 30 minūšu garas tiešsaistes apmācības, kuras vada British Council atzīti pasniedzēji. Neatkarīgi no tā, vai mācāties angļu valodu profesionālu vai personīgu iemeslu dēļ, EnglishScore Tutors ir lielisks veids kā attīstīt nepieciešamās angļu valodas prasmes.

British Council kvalificētie pasniedzēji kopā ar Jums izstrādās individuālu studiju plānu, kurā tiks pievērsta uzmanība Jūsu personīgo mērķu sasniegšanai. Mūsu augsti kvalificētie pasniedzēji atradīs Jums piemērotu pieeju un tempu, organizējot mācības sarunvalodas vidē un attīstot Jūsu angļu valodas runas prasmes.

PERSONALIZĒTA UN ELESTĪGA MĀCĪŠANĀS 

Mūsu individuālās apmācības ir pielāgotas visām Jūsu vajadzībām; izvēlieties konkrētu tēmu vai prasmes, kuras vēlaties uzlabot, vai izvēlieties sev piemērotu mācību plānu. Ja neesat pārliecināts par izvēli, Jūs varat konsultēties un saņemt eksperta ieteikumus no mūsu pasniedzējiem. Pēc katras nodarbības pasniedzēji Jums sniegs detalizētu viedokli/atsauksmes par aizvadīto nodarbību un apgūto valodas prasmi.

Mūsu pasniedzēji ir pieejami visu diennakti, ieskaitot nedēļas nogales un svētku dienas – lai attiecīgi Jūs varētu plānot sev piemērotu apmācību grafiku.

PIESAKIES JAU TAGAD

Viss, kas Jums ir nepieciešams, ir dators, Google Chrome pārlūkprogramma, kamera, mikrofons un interneta savienojums.

Pēc pirmās nodarbības Jūs varēsiet piekļūt pilnam un personalizētam mācību plānam – iekļaujot gan gramatikas, gan runas prasmes tēmas. Jūs varat pasūtīt papildus 30 minūšu nodarbības komplektus, kas veidoti no 3, 10 vai 20 nodarbībām.

MĀCIES NO LABĀKAJIEM

Mūsu pasniedzēji ir pieredzējuši un kvalificēti speciālisti, kas izprotot ikviena cilvēka angļu valodas prasmes un viegli orientējas konkrētu prasmju attīstībā. Visi pasniedzēji ir kvalificēti pedagogi, kuri ir strādājuši profesionāla vidē, iegūstot pieredzi arī citās nozarēs kā bankā, mārketingā, pārdošanā un cilvēkresursu nozarēs.

Jūs varat iepazīties ar mūsu pasniedzējiem nelielā video ierakstā, lai iepazītos ar viņu profesionālo pieredzi, izglītību un akcentu. Mūsu sistēma palīdzēs Jums motivēt ceļu uz angļu valodas prasmju  attīstību un sasniegt jūsu izvirzītos mērķus.