Uzlabojiet angļu valodas zināšanas ar jautrām, aizraujošām mācību lietotnēm! Ģimenei paredzētās spēles, podkasti, videoklipi un viktorīnas palīdzēs mācīties angļu valodu mājās vai ceļā.

Izvēlieties lietotni:

MyWordBook

MyWordBook

Apgūstiet jaunu vārdu krājumu ar šīs interaktīvo kartīšu (flashcard) lietotnes palīdzību. Pievienojiet savus izvēlētos vārdus ar tulkojumiem, piezīmēm un attēliem, kas palīdzēs mācībās.

Lejupielādēt: iOS | Android 

LearnEnglish Audio and Video

LearnEnglish Audio and Video

Vērojiet un klausieties īstas ikdienas sarunas angļu valodā, lai uzlabotu savas klausīšanās prasmes. Katram videoklipam un podkastam pievienots audio scenārijs un izpratnes uzdevumi.

Lejupielādēt: iOS Android | Windows Phone 8 

IELTS Word Power

IELTS Word Power

Sagatavojieties IELTS eksāmenam! Vingrinieties ar vairāk nekā 100 jautājumiem 11 kategorijās no zinātnes un tehnoloģijām līdz darbam un biznesam.

Lejupielādēt: Android

Sounds Right

Sounds Right

Interaktīva izrunas diagramma, kurā parādīti patskaņi, līdzskaņi un divskaņi. Aprīkota arī ar audio atskaņošanu fonēmām un skaņas ilustrējošu vārdu paraugiem.

Lejupielādēt: iOS (iPad only)

Johnny Grammar’s Word Challenge

Johnny Grammar’s Word Challenge

Uzstādiet rekordu un atbildiet uz tik daudziem gramatikas un vārdu krājuma jautājumiem, cik vien spējat 60 sekunžu laikā! Šajā lietotnē, kuru vada viktorīnu rīkotājs Džonijs Gramatiķis, iekļauti jautājumi no iesācēju līdz augstākajam līmenim.

Lejupielādēt: iOS | Android 

LearnEnglish Kids: Phonics Stories

LearnEnglish Kids: Phonics Stories

Šajā stāstu lietotnē lasiet jautrus stāstiņus par kosmosa spiegiem un mācieties skaņu izrunu. Katrā stāstā notiek skaņu izrunas vingrinājumi, tajā iekļauta spēle un vārdnīca. Pamācībā vecākiem sniegti ekspertu ieteikumi, kā palīdzēt maziem bērniem mācīties angļu valodu.

Lejupielādēt: iOS (iPad only)

LearnEnglish Kids: Videos

LearnEnglish Kids: Videos

Šajā video stāstu lietotnē vērojiet bērnu iemīļotākās pasakas, piemēram, par Sarkangalvīti. Aprīkota ar audio un teksta stāstījumu, kā arī ar pamācību vecākiem, kurā sniegti ekspertu ieteikumi, kā palīdzēt bērniem mācīties angļu valodu.

Lejupielādēt: Android (Google Play) | Android (Amazon App Store)

LearnEnglish Elementary Podcasts

LearnEnglish Elementary Podcasts

Klausieties, kā mūsu podkastu vadītāji stāsta par dzīvi Lielbritānijā, izkopiet savas klausīšanās prasmes un papildiniet vārdu krājumu. Katrai epizodei pievienots audio scenārijs un izpratnes uzdevumi.

Lejupielādēt: iOS Android

Krisa Voudhausa

BEd (Hons) NPQH – reģionālā vadītāja “Achievement for All”

Krisa Voudhausa pievienojās organizācijai “Achievement for All” 2013. gadā un šobrīd ir atbildīga par reģionālo vadītāju vietnieku komandu, kas nodrošina programas Achievement Coach īstenošanu skolas un pirmsskolas izglītības programmās. Krisai ir vairāk nekā 28 gadu darba pieredze izglītības nozarē, sākot savu karjeru kā skolotājai, līdz vadošiem amatiem Apvienotajā Karalistē un britu starptautiskajās skolās. Lasīt vairāk 

LearnEnglish Grammar (UK Edition)

LearnEnglish Grammar (UK Edition)

Perfekti izkopiet gramatiku ar tūkstošiem jautājumu šajā interaktīvajā gramatikas rokasgrāmatā. Jautājumu diapazons - no iesācēju līdz augstākajam līmenim.

Lejupielādēt: iOS | Android |