Angļu students, kurš izmanto EnglishScore lietotni, lai pārbaudītu savu angļu valodas līmeni

Viegls veids, kā pārbaudīt jūsu prasmes

Pievienojieties miljoniem cilvēku visā pasaulē un veiciet EnglishScore testu, lai tikai 40 minūtēs pārbaudītu jūsu angļu valodas spējas un uzlabotu novērtējumu. Jūs varat pārbaudīt savu līmeni, rezultātus nosūtīt draugiem vai iegādāties sertifikātu.

Kāpēc veikt EnglishScore testu?

EnglishScore ir ātrs un precīzs tests jūsu angļu valodas līmeņa noteikšanai. Tests novērtē gramatikas, vārdu krājuma, lasīšanas un klausīšanās prasmes, to var izmantot līmeņa uzlabošanai, ar to var pierādīt savu līmeni darba devējam vai sagatavoties testiem, piemēram, IELTS.

KĀ DARBOJAS ENGLISHSCORE TESTS

Lejupielādējiet lietotni – jums būs nepieciešams Android tālrunis ar strādājošu kameru un mikrofonu. Veiciet bezmaksas testu 40 minūtēs. Nekavējoties saņemiet rezultātu.

PAR ENGLISHSCORE TESTU

Tests sniedz procentuālu novērtējumu par katru no četrām prasmēm. Tas novērtē jūsu līmeni no A2 (pamata) līdz C1 (augstākajam) saskaņā ar CEFR (Eiropas vienotās valodu prasmes noteikšanas sistēmas skalu).

Pēc testa izpildes jūs varat:

  • piekļūt rezultātiem interaktīvā pārlūkā
  • iegādāties sertifikātu, lai dalītos ar sasniegumu
  • augšupielādēt sertifikātu vietnē LinkedIn vai nosūtīt kopiju jūsu darba devējam sekot līdzi progresam, gatavojoties eksāmenam izpētīt citus kursus, izmantojot personalizētos apguves ieteikumus.

IEGŪSTIET NO TESTA

Jums būs iespēja iegādāties sertifikātu, lai darba devējam pierādītu jūsu līmeni.

Balstoties uz jūsu rezultātiem, EnglishScore tests arī ieteiks “British Council” kursus, lai jūs varētu vēl uzlabot savas angļu valodas prasmes.