Kā pēdējo pāris mēnešu laikā par spīti ārkārtas situācijas izaicinājumiem cilvēki ir spējuši realizēt pozitīvas pārmaiņas sevī un ap sevi - savā apkārtnē vai kopienā? Dalies ar savu stāstu Facebook, piedalies konkursā un laimē biļetes uz festivālu “Komēta”!

Mēs vēlamies, lai jūs būtu radoši un dalītos ar stāstiem par iedvesmojošām pārmaiņām, ko jūs un cilvēki jums apkārt pēdējo pāris mēnešu laikā ir paveikuši savā apkārtnē, kopienā, reģionā par spīti krīzei.  Stāsta formāts ir atkarīgs no jums. Mēs dalīsimies ar jūsu ierakstiem mūsu Facebook lapā un uzvarētāju noteiksim līdz 27. jūlijam.

INTELEKTUĀLĀ ĪPAŠUMA TIESĪBAS

Jūs saglabājat autortiesības uz visiem stāstiem vai attēliem (atbildes materiāliem), ko iesniegsiet British Council.

Piedaloties konkursā un iesūtot atbildes materiālu, Jūs piešķirat British Council atļauju izmantot tos (ieskaitot arī tos, kas tiks pielāgoti British Council vizuālajai identitātei) visos plašsaziņas līdzekļos visā pasaulē, kas saistīti ar British Council programmu “People To People” Baltijas valstīs. Jūs apstiprināt, ka piešķirat British Council atļauju izmantot materiālus iepriekš norādītajiem mērķiem, nepārkāpjot personas autortiesības. 

Piedaloties konkursā, jūs piekrītat British Council’s digital terms and conditions

 KAS TEV JĀDARA:

  • Dalies ar savu pozitīvo pārmaiņu stāstu Facebook/Instagram, izmantojot #PeopleToPeople un #HelloWorld līdz 17. jūlijam.
  • Mēs meklējam pozitīvus un radošus pārmaiņu stāstus, kuros esi piedalījies kopienas attīstībā. Tā, iespējams, bija iedvesmojošas tiešsaistes tikšanās ar cilvēkiem, kurus diez vai satiktu citos apstākļos. Varbūt tas bija projekts, kura ietvaros jūs strādājāt kopā ar domubiedriem, lai palīdzētu citiem. 
  • Ar visiem ierakstiem, kuri atbilst British Council digitālajiem noteikumiem un nosacījumiem, mēs dalīsimies mūsu Facebook lapā. 
  • Vērtēšanas process notiks laika posmā no 17. jūlija līdz 27. jūlijam. Uzvarētājs tiks paziņots 27. jūlijā.
  • Vērtējot ierakstus, ņemsim vērā radošumu un pozitīvās pārmaiņas, ko tie demonstrē.