Mūsu darbs visā pasaulē mākslas jomā

Mākslas jomā mūsu darba mērķis ir popularizēt Lielbritānijas kultūras, radošās darbības un inovāciju daudzveidību ārzemēs..

Arhitektūra, dizains un mode

Arhitektūras, dizaina un modes komanda veido saiknes starp dizaineriem un kultūras iestādēm visā pasaulē ar daudzveidīgu projektu starpniecību, aptverot visas šīs trīs disciplīnas.

Radošā ekonomika

Uzziniet vairāk par British Council’s padomes darbu radošās ekonomikas jomāatbalstot mūsu radošo uzņēmēju, kultūras līderu un politikas veidotāju tīklu un radot iespējas iesaistīties.

Kino

British Council Film piesaista Lielbritānijas filmām un to veidotājiem jaunu starptautisku auditoriju, demonstrējot visā pasaulē britu filmu inovatīvo raksturu, daudzveidīgumu un izcilību un meklējot radošās apmaiņas iespējas.

Literatūra

British Council Literature lapā sniegta informācija par mūsu darbību, projektiem, kurus īstenojam, kā arī šeit atrodami Lielbritānijas literatūras un izdevējdarbības aprindu jaunumi, vispasaules festivālu rādītājs un resursi darbam ar mūsdienu britu literatūru skolā.

Mūzika

No elektronikas līdz džezam, no tradicionālās mūzikas līdz folkmūzikai un no klasikas līdz indī – mēs atbalstām visus mūzikas žanrus. Mūzikas komandai ir arī savs iknedēļas radio raidījums, The Selector, kurā tiek atskaņota labākā jaunā Lielbritānijas mūzika.

Teātris un deja

Mēs popularizējam Lielbritānijas skatuves mākslas labākos sasniegumus ar dažādu pasākumu starpniecību, tostarp ar jaunu uzvedumu viesizrādēm, radošajām darbnīcām un rezidentūrām, semināriem un konferencēm, prezentācijām un ārzemju skatuves mākslas meistaru studiju vizītēm Lielbritānijā. Plašāka informācija sniegta mūsu Teātra un dejas komandas mājaslapā.

Vizuālā māksla

Mēs popularizējam Lielbritānijas vizuālo mākslu ar dažādu pasākumu starpniecību, tostarp ar ceļojošām izstādēm, radošajām darbnīcām, semināriem un konferencēm.